Ukázky vyhledávání

Podívejte se na několik našich implementací u klientů.

Screenshot webu Kia s otevřeným Search Ready

KIA

Pro českou verzi globální webové stránky společnosti KIA jsme vyvinuli speciální vyhledávání na míru. Nástroj Search Ready indexuje různé datové zdroje, současně je prohledává a zobrazuje komplexní výsledky vyhledávání.

Náš chytrý a konfigurovatelný Crawler indexuje primární doménu www.kia.com/cz a také doménu www.kia-express.cz, na které KIA publikuje tiskové zprávy.

Dalším zdrojem dat jsou XML soubory s informacemi o nových, zánovních a ojetých vozech KIA.

Výsledkem je pak vyhledávání, které při řazení výsledků zohledňuje obchodní potřeby našeho klienta a také výrazně zlepšuje uživatelský zážitek na webových stránkách.

SPUSTIT VYHLEDÁVÁNÍ

Screenshot webu Dekorhome s otevřeným Search Ready

Dekorhome

Vyhledávání na e-shopu www.dekorhome.cz je specifické zejména prací s různými variantami produktů. V tomto oboru je běžné, že ceny barevných či materiálových variant se zcela liší. To je samozřejmě nezbytné zohlednit při zobrazení výsledků vyhledávání.

Výsledné řešení tak ukazuje cenu ve formátu "Od XY Kč" - tato cenová strategie ovlivňuje i naši fasetovou filtraci, která rovněž pracuje s cenami variant produktů.

SPUSTIT VYHLEDÁVÁNÍ

Screenshot webu Ivar CS s otevřeným Search Ready

Ivar CS

Ačkoliv vyhledávání na www.ivarcs.cz připomíná klasické vyhledávání na e-shopech, jedná se o webový katalog zaměřený na podporu prodejců a řemeslníků. To s sebou přináší specifické požadavky na vyhledávání Search Ready.

Stránka s výsledky je navržena tak, aby odpovídala potřebám klienta: odděluje návody a technické listy (Search Ready umí procházet a indexovat PDF dokumenty) od běžného webu a produktového katalogu. Vše je dostupné ve třech jazycích: čeština, slovenština a maďarština.

Díky našemu systému pluginů nejenže při zadání objednávkového kódu nejdete příslušný produkt, ale také se vám zobrazí jeho detail v katalogu, a to se zvýrazněnou cenou dané varianty.

SPUSTIT VYHLEDÁVÁNÍ

Screenshot webu Airteam s otevřeným Search Ready

Airteam

Společnost Air Team se specializuje na prodej pilotních potřeb a letadlových dílů pro zákazníky po celé Evropě prostřednictvím e-shopu www.airteam.eu.

Měli jsme za úkol vyvinout vyhledávací systém v několika jazykových verzích s lokalizovanou fasetovou filtrací.

Díky tomu nyní Search Ready nabízí mutace v češtině, slovenštině, polštině, angličtině, němčině a francouzštině. Pro produkty s neuvedenou nebo nulovou cenou jsme navíc přes naše pluginy implementovali funkci, která tuto cenu zobrazuje jako "Na dotaz".

SPUSTIT VYHLEDÁVÁNÍ

Chcete si Search Ready vyzkoušet?

Kontaktujte nás a my se vám co nejdříve ozveme. Pobavíme se o vašich potřebách a zjistíme, zde je pro vás Search Ready vhodné řešení.

Nechte nám na sebe kontakt

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje slouží výhradně pro potřebu SEARCH READY.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Ozveme se Vám!

Tým SEARCH READY

Formulář se nepodařilo odeslat